Tiim

Töö autoriteks on Õnne-Elisabeth ja Janar. Oleme Haljala Gümnaasiumi 5. klassi õpilased.

Meie töö idee tuli 5. klassi inimeseõpetuse tunnist. Teades, et õigesti toitumine on vajalik siis otsustasime rääkida seda ka teistele.

Omavahel me rolle jaganud, välja arvatud animatsiooni tegemisel. Animatsioonis tüdruk on Õnne-Elisabeth ja poiss Janar.

Ühiselt kirjutasime GoogleDocsis Tervitepüramiidi teksti - juhendajad kohendasid. GoogleDocs oli päris huvitav, see mida mina kirjutas, sai teine koheselt näha - olles teises ruumis ja arvutis.

Töös olid Haljala Gümnaasiumi kaks iPad tahvelarvutit. Kasutasime app´i Tellagami. Nagu juba eelnevalt mainisime siis kasutasime kahte tegelast. Lindistamisel selgus, et kõik ei olegi nii kerge kui arvata võis. Meil tuli mitu korda ühte ja seda sama teksti uuesti ja uuesti lugeda. Tuli tähelepanu pöörata arusaadavale lugemisele. Lugemise tempo ei tohtiks olla kiire. Võõrhelidele tuli samuti tähelepanu pöörata, näiteks kellegi teise naer või jutustamine, ruumi kaja, radiaatorite kohin/müra, auto möödasõit ja ka koera haukumine.

Animatsioonifailid "liimisime" kokku programmiga Windows MovieMaker. Oli päris huvitav teha. Seal saime aru, et nässu läinud osad saime kerge hiire vajutusega eemaldada.

Valmis animatsiooni laadisime üles YouTube. Selleks kasutasime juhendaja kontot. YouTube´st kopeerisime video HTML koodi ja vistutasime blogisse. Selle tulemusel saab otse blogist vaadata valminud tööd.

Meie juhendajad on inimeseõpetuse õpetaja Tiina ja haridustehnoloog / arvutiõpetaja Maris. Juhendaja Tiina vaatas ja suunas rohkem töö sisulist poolt ning Maris soovitas tehnoloogilist poolt.Õnne-Elisabeth ja Janar

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar